Outsanne Kaasaskantav kergekaaluline kokkukäiv koorik Piknikulaud W / 4 Toolikomplektid

Outsanne Kaasaskantav kergekaaluline kokkukäiv koorik Piknikulaud W / 4 Toolikomplektid

PORTABLE KÄSITSEMINE: see kergekaaluline laud on kokku kohveru suuruse järgi, nii et saate selle minna edasi minna. SEITSMES NELJAS: see sisaldab kuni neli inimest, mis muudab selle suurepäraseks võimaluseks väljasõitudeks koos pere ja sõpradega. SMART EHITUS: Valmistatud ultra-lightweight ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

  • PORTABLE KÄSITSEMINE: see kergekaaluline laud on kokku kohveru suuruse järgi, nii et saate selle minna edasi minna.

  • SEITSMES NELJAS: see sisaldab kuni neli inimest, mis muudab selle suurepäraseks võimaluseks väljasõitudeks koos pere ja sõpradega.

  • SMART EHITUS: Valmistatud väga kergekaalulistest materjalidest, mis võimaldavad mitmesugustel olukordadel ja sündmustel kaasaskantavat mugavust ja mitmekülgsust, sealhulgas telkimist, tagaluukimist, piknikke ja palju muud. Isegi teeb lastele suurepärast käsitöölauda.

  • Mitmeotstarbeline disain: meie lauda saab kasutada toitude serveerimiseks, mängude tegemiseks, lihtsalt maastikku nautida ja palju muud!

  • SIMPLE SET-UP: kõik selle tabeli osad on omavahel ühendatud, võimaldades kiiret ja lihtsat seadistamist ja tühistamist.

Tabel: 85,5 * 72,5 * 67cm

Tool: 27 * 27 * 40.5 cm

kaalu maht: 120 kg

Hot Tags: outsunny kaasaskantav kerge voltimine kohver piknik laud w / 4 tool komplektid, tootjad Hiina, tarnijad, tehas, odav
Materjal: puidust lauakatele ja tooli Alum ja SS-toru raamile

Küsitlus

You Might Also Like