Patio mööbel väikeste ruumide jaoks

- Nov 13, 2017-

Väikeste ruumide siseuksed:

1

Tühi ruumi

Kui kõik on välja viidud, helistage, mis teil on. Teie aed ja siseõu võivad sisaldada tühikuid, mida varem on tähelepanuta jäetud. Mõelge vertikaalsele ruumile, kitsad nurkad ja laiad trepid kui potentsiaalsed sisustuse alad.


2

Sketch Potential Layouts

Proovige paigutusi, mis asetaksid terrassimööbli nurka või seina piki, kuid proovige ka neid, millel on suuremad tükid - näiteks köögi lounge või piknikuplatsilaadi laud - mis ulatuvad nurgast või seatakse keset ruumi.


3

Valige mööbel, mis on lihtsalt pood

Hammikud on lihtsalt kokku pandud ja eemaldatud, kui neid ei kasutata. Paigaldamislauad ja virnastajad võimaldavad vajadusel istmete laiendamist.


4

Otsige trimmimööbli kujundust

Täisväärtusliku söögikomplekti asemel vali kaalutud baasi asetsev siseõue vihmavari ja lükake see nurka, et katta väike kokkupandav laud ja toolid. Purje varjund ei võta ühtegi põrandapinda ja tagab kogu variandi, et siseõues vihmavarjud teevad. Classic Adirondacki toolid ja vastav laud hoiavad madalat profiili. Prantsuse bistroo-laual on alusele pjedestaal ja kaasasolevad toolid on kõvad jalad, hoides vaadet alla.


5

Vali kerge ja paindlik tükk

Piklike mööbli lihtsamini liikuda ja salvestada kui lehtpuidust, klaasist või metallist valmistatud sama suurusega tükid. Mõned kõikvõimalikud puuvilja-, vaigu- ja puidust lauad on kokku pandud tabletid, mida saab lükata seina vastu.


6

Otsige tükke, mis sobivad alarõhutute aladega

Proovige mõnda väikest väljaheid ümber chiminea või plaadi padjad laiadele treppidele juhuslike istmete jaoks. Kasuta oma sisehoovi vertikaalset ruumi, täites seina rippuvate taimede külge ja seistes püsti seina jaoks tagasi madala väljaheitega rida.


7

Integreerige toon ja valgustus

Porgandi kiik võib olla varustatud oma kaitsega päikese või väikese vihma eest. Väikese tuletõkkega laudis on lauatarve ning soojuse, valguse ja õhkkonna potentsiaal.

ENJOY YOUR LIVING.jpg Tere tulemast: http://dnoutdoor.com/