Outdoor spordi auto koos välimööbel

- Mar 30, 2018-

Välisvõimalusega spordivarustus

Alates 2018. aasta algusest on Kagu-Mootorid käivitanud "hea alguse". Tema "lõhkeaine mudel" Kagu DX3 on teinud julgelt. Jaanuaris saavutas müügimahu 13 591 ühiku läbimurre ja saavutas uue rekordilise hinna. Samal ajal andis South East Automotive taas oma tooteplaanile jõudu ja olemasoleva toote laagri säilitamise kaudu käivitas Kagu DX3 välireklaami.

Konfiguratsioon: välistingimustes olevate uuenduste varustus, mugav reisimine selle saamiseks

Lisavarustusse kuuluva spordiväljaku uuendamise pakett on DX3 välimööbli kõige atraktiivsemaks esile. Eriti paljudel spordiväljakute entusiastidel on see tõepoolest väga praktiline ja praktiline konfiguratsioon.

DX3 välistingimustes kasutatav versioon toetab valikulist pakiruumi, mis mitte ainult ei paranda olukorda, kus tail-boxi esemed on virnastatud ja asetatud, vaid ka suurendab pagasi kandevõimet ja parandab ruumi kasutamise efektiivsust, pakkides koheselt pagasiruume.

Lisaks on DX3 välistingimustes kasutatav versioon ka valikuliste välimiste kokkupandavate lauade ja toolidena, mida võib pidada südameks "jumalateenistuseks". Selle komplektiga, olenemata sellest, kas see on väljas telkimine või piknik, mugav ja mugav. Veelgi olulisem on, et selle komplekti ametliku varustuse suurus on 100% kooskõlastatud pagasiruumi säilitamise ruumi, et lahendada autoomanike ärevusprobleeme, kes ei saa eelnevalt mahutada.

1 (3).jpg