Outdoor Vabaaja Mööbel

- Apr 06, 2018-

Vabaaja mööbel

Vabaajajalatsite mööbel ja tarvikud on tüüpilised ekspordile orienteeritud tööstusharud linnas. Linhai on Hiina suurim vabaõhutoodete tootmisharu klastrong. Tema tooteid müüakse rohkem kui 120 riigis ja piirkondades, millest üle 90% eksporditakse arenenud riikidesse, näiteks Euroopasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

Intervjuust sai ajakirjanik hiljuti teada, et kuigi linna vaba aja veetmise mööbel ja varustus on endiselt peamiselt ekspordile orienteeritud, on kodumaise vabaajakultuuri kasvanud puhkemajanduse, nagu näiteks hommikusöögi ja kodumajanduse, välimööbli ja varustuse arendamine kodanike vaba aja veetmise ajal. Üha enam oluliste funktsioonidega on linna väljapoole suunatud vaba aja veetmise mööbel ja tarvikud siseturul "koogile" järk-järgult omandanud ärivõimalusi.

Vaba vaba aja veetmisega tegelemine on muutunud üha linnaelu eluviisiks. Kinnisvaraarendajad on viimastel aastatel rõhutanud linna arhitektuuri või terrassi ja aedasid, mis on kaasa toonud ka suurte nõudmiste välimööbli järele. Uute kodude renoveerimisel lisavad paljud kodanikud ka mõningaid rõdu vaba aja veetmise elemente, korraldavad rõdul lillelauad, pannakse teele lauale, pannakse kiiktoole.

"Viimase kahe kuni kolme aasta jooksul on siseturg kasvanud kiiremini. Tooted nagu korvid ja rotangisttoolid saab paigutada rõdule. Müük on hea." Luhai kunsti ja käsitöö müügi juht Linhai linn, hr Zhu tutvustas: "sisehoovi viinamarjakasti on ka väga populaarne, et see tarbijagrupp on majakodu kasutaja, kellel on hoovis või sisehoov kodus. Samuti pakume kohandatud teenuseid mis põhineb hoovi suurusel. " 4.jpg