Kuidas valida mööbel lastekeskuste jaoks

- Nov 16, 2017-

Lastele mõeldud mööbli valimine on tänapäeval paljude võimaluste tõttu ülekaalukas. Järgige siin toodud soovitusi, mis aitavad teil oma valikuid kitsendada.

Tabelite vahetamine

61161HPpN9L._SL1200_.jpg

Muutuv laud on väikelaste ja väikelaste jaoks vajalik. Esmatähtis on ohutus : vali tugeva konstruktsiooniga vahetatav laud, mis on varustatud turvavööga, sujuvalt ümardatud nurkadega ja vähemalt väikese varrastega, et vältida väikeste harrastuste kadumist. (Isegi kui sa ei laseks kunagi lapsi lauale, kuhu jäävad mõni hetk ilma järelevalveta, on kõikidel, välja arvatud kõige noorematel imikutel, äkitselt liikumatute viiside liikumine ja tasakaal on nende jaoks välismaine mõiste).

Valige mudel ühe või kahe madalama riiuliga; see lisab seadme stabiilsust ja tagab mähkmete ja beebi riide jaoks sobiva avatud hoidmise. Isegi pärast seda, kui ta on treeninud tualetti, võib leibkonna viimane laps nõustuda muutuva laua kasutamisega täidisega loomade ja muude suurte mänguasjade kuvamiseks / säilitamiseks. Mõnedel peredel kasutatakse kummutamiseks kummut või kummikut, mis on varustatud laudadega veekindla padjaga, kuid sahtlid on riiulitele vähem mugavad ja ohutu on kaitsevarustuse puudumine. Kui soovite kasutada tavapäraseid kummikomplekti nagu lauamängijaid, siis uuendage seda lihtsate kohalike kodukeskuste või riistvara poodides asuvate lihtsate vormiriiulitega ja veenduge, et need on sujuvalt viimistletud.

Toyland, Toyland

Mida suuremad lapsed saavad, seda väiksemad on nende mänguasjad. Näib, et plokid ja käsitööhelmed erutavad regulaarselt jalgadega. Et hoida väikseid mänguasju koolieelsete vanemahlaliste käeulatusest kinni, lohista neid kõrgematesse riiulidesse selgete plastist kingakarbidesse. Nad lisavad ruumi värvikireva õhkkonna ja muudavad lapsed selle, mida nad soovivad leida. Kui hulk väikseid mänguasju seondub suurema komplektiga, näiteks mudeli rongide komplekt või nukumaja, pakutakse lihtsa juurdepääsuga hoidlat peateose läheduses. Mida lihtsam on teil seda teha, et asju asetada seal, kus nad kuuluvad, seda vähem on võitlust (ja seda, kui väiksemate teravate väikeste Barbie kingade või Legosiga saate astuda kell 2 hommikul).

Kui lapsed hakkavad klassi koolis käima, hindavad nad mööblit ja süsteeme, mis aitavad neil kodutöö, spordivahendite ja isiklike rikkuste kaotamisest loobuda. Siiani õpetage lastel "sarnaselt meeldima" hoidma, pakkudes nii palju avatud või läbipaistvaid kasti, prügikaste ja korve, kuna neil on mänguasjade tüübid. (Seda ülesannet on võimalik sorteerimismängusse teha, kuid peate jääma käepärast kauem, kui soovite parimate tulemuste saamiseks.) Kas olete Martha Stewart'i stand-up või väga lõdvestunud segadusega, soovite turvalisuse aspekte täita. Vähemalt võib isegi noori õpetada, et hoida jalutuskäike eemal mänguasjadest, nii et keegi ei reisiks, ja vanemad lapsed saavad õppida hoidma oma väikseid mänguasju väikeste õdede-vendade jõudmisest.

Kataloogid ja ladu eritellimused pakuvad nendel päevadel igakülgselt leiulisi ja häid lahendusi, nii et tehke nendega koos oma lapsega väljapoole. Teil ei pruugi "öösel sisse osta", kuid ta tunneb osa protsessist ja see on algus.

Nightstands

Kui teie laps on lapsevankri või väikelapse voodist väljas, sobib mõni ninahoidja plastikveeklaasi ja voodilauadest lugu. Eelistatav on ümardatud nurk ja kasulik ka ekstra riiul või sahtl. Kui teil on väike kahekorruseline raamaturiiber, väike rindkere või isegi kahe sahtli failikapp, võite kinnitada ümmargune või ovaalne top, mis on valmistatud puidust või tahke pinnakattematerjalist. Väikestele lastele - ja suurtele, kes armastavad padjavaid võitleb - ööturg ei ole lauavalgusti jaoks koht. Selle asemel vali seinale paigaldatud lambid ja hoidke öösitige purunematute aardedena.

Kirjutuslauad

Nendel päevadel on kodutöö arvutite ja käsitsi kirjutatud projektide kombinatsioon, mis võib lähitulevikus tõenäoliselt jätkuda. Rippmenüüst olevad klaviatuuripõhjad on saadaval igas suuruses ja stiilis, nii et teil pole probleemi tänapäevase tehnoloogia paigaldamiseks ruumi ja kaunistuskavast. Isegi kui soovite hoida laste arvutit turvalises vaatetornides peretuba või kodukontoris, soovite oma lapse toas oma kirjutuslauda asetada.

Noored lapsed on rahul laua ja tooliga õigel kõrgusel ja isegi suuremad lapsed eelistavad sageli kodutööd köögi- või peretuba laual. Siiski pole midagi sellist nagu "tegelik" laud, mis annab märku oma tõsidusest kodutöö kohta, ning kirjutuslaud aitab lastel ka paberimajandust ja võrdlusmaterjale jälgida.


Kuidas valida mööbel lastekeskustes
Kui tegemist on õppimise ajaga, võib teie noormees hinnata
metallide hüpermoderniline välimus, Kuu laminaadid,
ja mõned erilised puudused nagu läbipaistev roheline
sahtel tõmbab selle seadme kohale. Jaemüüja: Gautier USA, Inc.


Kõige traditsioonilisemate seadete jaoks kodus asuvas ruumi kokkuhoidvas lauas on arvutite riideid atraktiivsed ja populaarsed lahendused magamistoa või peretuba kasutamiseks. Ülaosas olevad riiulid kuvavad teoseid ja alumised sahtlid salvestavad paberit ja arvuti komponente. Otsige tagaküljel olevaid juhtmevabasid auke; Siledate messingist kinnastega keerduvad augud hoiavad puidu ja traatide kulumist.


Madala kõrgtehnoloogiliste lahenduste korral kaaluge klassikalist kirjutuslauda, ​​mis on saadaval lihtsas Shaker-stiilis või 18. sajandil inspireeritud kabrioleja (kumerate) jalgadega. Sekretär, teine ​​klassikaline, mis ei ole seotud administratiivtööga, sisaldab lihtsat profiili, alumist sahtlit ja rippuvat tööpinda, mis suudab kiireid räpane projekte. Täiendava kuvamise ja salvestamise jaoks lisage luuk peal kas avatud riiulite või klaasist eesmise kapitaalvarrega.

Lihtsaim lauaplaat võib olla tugev, helde suurusega laud, mis on kinnitatud kahe madala kahe sahtli failikapiidi paariga. Puidust või värvilisest kaasaegsest metallist valmistatud lisafunktsioonid võivad ka aidata teie õpilasel säilitada paberitööd stiilselt. Vanemate laste jaoks ostate kontorimööbli allikaid ja tavapäraseid mööblikarudeleid. Kontori eriala edasimüüjad pakuvad hulgaliselt tükke, mis töötavad sama hästi kui teie üliõpilane ja kestavad nii kaua, kui vajate neid.

Korduv stressi vigastused võivad lapsepõlves alata, nii et ükskõik milline kord, mille te välja pakute, ei üritaks tavalise kõrgusega tööpinnaga sülearvuti korraga töötada üle ühe tunni. Laiendatud arvuti töö nõuab väiksemat tööpinda, ergonoomilist randmepaari ja kontoritooli, millel on toetav seljaosa ja reguleeritav kõrgus. Sõltumata sellest, kas teil on raamatute väikseim viiruslik uss, on õpilase jaoks lihtsam keskenduda matemaatika tasemele.

Pange väike valgus teemale

Isegi noored võivad kannatada silmapilgust ebapiisava valgustuse eest, nii et ärge tehke lihtsalt laevarustust. Kasutage seda ümbritseva üldvalgustuse ümber ruumi ja lisage ettevaatlikult kavandatud ülesannete valgustus lähedal ja kirjutuslauale. Kui lubate magamistoas olevad elektroonilised ekraanid, asetage tuled nii, et need ei kuva ekraanile, põhjustades pimestamist ja ärge laske lastel televiisoreid vaadata ega arvuti kasutada muidu tumedas ruumis. Asetage varjutatud 60-vatine valgus mööda sama tasapinda kui ekraan, et leevendada karmaid kontraste. Ärge kasutage lasteaedades halogeenlampe; nad on väga heledad, kuid ka ohtlikult kuumad.

Tere tulemast: http: //www.dnoutdoor.com/kids-table-and-chairs/kids-table-and-chair/dn-kids-study-table-and-chairs-set-folding.html