Kvaliteetne lastelaud

- Apr 12, 2018-

Kvaliteetne lastelaud

Hangzhou, 16. märts 2018 - aastal 315. aastal pälvis Hangzhou Hutong Science & Technology Co., Ltd. poolt väljaantud Hiina kvaliteedikontrolli assotsiatsiooni "National Quality Leader in Learning Table Industry" pealkiri. Alates selle kehtestamisest , on see keskendunud kvaliteedile ja on hea toode, mis võib testida tarbijaid.

Kvaliteet ja teenindus: laste vastutustunde ja missiooni kaitsmine

Kvaliteet peegeldab ettevõtte terviklikku tugevust ja peegeldab ettevõtete ja tööstusharude põhilist konkurentsivõimet. Toote kvaliteet on põhiline sotsiaalne vastutus, mida ettevõte peaks täitma. Teenuse kvaliteet on tootekvaliteedi laiendamine. Toote ja teenuse kvaliteedi aususe tagamine on turvalisuse tootmise ja tarbijate usalduse võti ning see on ka ettevõtte arengu oluline tagatis.

Kõrgklassi uuringulauad ja toolid · Valin õed

2008. aastal võttis õed endale Hiinas hõlpsasti juurdepääsetavate, kallutatavate ja funktsionaalsete multifunktsionaalsete terviseuuringute tabelite ja toolid. Ergonoomiline disainikontseptsioon integreeriti täielikult õppelauadesse ja toolidesse, et lahendada probleem, et laste kõrgus püsis pidevalt muutumatuna, kui nende kõrgus püsis. vastuolu. Viimase kümne aasta jooksul on tooteid pidevalt optimeeritud ja uuendatud ning lubade taotlemiseks välja antud patendid on jõudnud 69ni; rohkem antakse välja "Hiina (lastetooteid) juhtiv kaubamärk", "Hiina (õppe tabel) uuenduslik bränd", "kvaliteedi riikliku uuringu tabel tööstuse juhtivad ettevõtted, kõrgtehnoloogia ettevõtted ja 2017 Zhejiang Province mööblitööstus kvaliteedi ja standardite tähelepanu pälvimine neli tärni ettevõte "ja paljud teised aunimetused.

Koolitarbijate tööstus viib tööstuse 10 aastat. Õed katavad rohkem kui 300 linna kogu riigis ja 1200 + kauplust.

Täna avastavad lapsehoidjate lapse terviseuuringute lauad ja toolid rohkem kui 1200 eriala kauplust enam kui 300 linnas kogu riigis ning kaupluste koguarv ja kasumlikkus on tööstusharu. Aastal 2018 asus Tongtong kindlalt igale koolieale laskma, kellel oli esialgne kavatsus ja ülesanne paigaldada laud ja tool. Selle eesmärgiks on olla maailma parim õppelaud ja juhatus, järgides rahvusvahelisi kvaliteedistandardeid ja rakendades tarnetel rangeid kvaliteedinõudeid. Ettevõtte valik, tooraine aktsepteerimine, tootmisprotsesside kontroll, müügijärgne hooldus ja kvaliteedikontrolli süsteemi täielik komplekt toote kvaliteedi tagamiseks.

Kvaliteedijuht, kvaliteetne lastehoid

Hea kvaliteet annab hea tootemarki. Seekord õnnestus lapsevanem võistluse "Rahvusliku õppetooli tööstuse kvaliteedijuhina" pealkiri. See ei ole mitte ainult Shendiani auks, vaid ka lapsehooldustehnoloogia eest ühiskonnas. Samuti on see Hiina kvaliteedikontrolli ühendus ja valdav enamus tarbijate usaldust ja toetust lastehoiutehnoloogiale. Ettevõte jätkab tootearenduse ja -investeeringute investeeringute suurendamist, luua turvalisemaid, keskkonnasõbralikumaid, tervislikumaid õppelauseid ja toolid, nii et igal kooliealistel lastel on tervislike õppelaudade ja -toolid, see on meie soov, see on meie missioon.

6.jpg