Lastele mõeldud lastelaud

- Apr 09, 2018-

Lastele mõeldud lastelaud

Lapsed peaksid olema keskkonnateadlased. Kuid paljudes lasteaedades on nähtus, et neid ei näe väikelapsed, või on palju õpetöid, vähe lastekodusid, palju teenetemärke, vähem haridust, rohkem sõltumatust, vähem seost ja palju tulemusi. Vähem, rohkem materjale, vähem kihte, staatilisem, vähem dünaamiline ja muud probleemid. Paljud õpetajad teevad sageli keskkonnale uusi väljakutseid, muretsevad keskkonna kujundamise pärast, muretsevad väikeste lastega, kes ei pööra tähelepanu ega ei meeldi, ja tunnevad halba hea keskkonna muutmisel ja seadistamisel ...

Väike klass tõmbab tõelist konteksti

Kolmemõõtmeline seinakeskkond - me üritame mahepõllumajanduslikult segada seina kaunistusi maaga, lauad ja toolid, et muuta mäng elavamaks. Näiteks Happy Caterpillar'i teema mängu õpetaja ühendab seina interaktiivseid mänge kruvide, klammerdustega jms ning maapinnal olevate spordimängude abil, kasutab lauad puurimiseks ja ronimiseks, kasutab tooli, et tasakaalustada puitu, kasutab rehve harjutamiseks hüppab ja siis kogub vilja. Hubasele umlile naasmisel moodustub igakülgne kolmemõõtmeline spordimängude tsoon, mis ühendab suuri lihaseid, väikesi lihaste liikumisi ja kognitiivseid võimeid. Lapsed on lõbusad ja paljud haridusalased eesmärgid loomulikult tungivad.

Keskklass tähistab töökogemust

Keskkooli laste elukogemused on järk-järgult rikastatud, nad tahavad küsimusi esitada ja nad soovivad asju töökogemuse kaudu mõista, et saada intuitiivset kogemust. Klassikalise lastele mõeldud mõtlemisrežiimi konkreetsel kujul sõltub kognitsioon tegelikest materjalidest koosnevast suhtest ja tajumisest ning haridusalane tegevus võib esile tuua kogemusi.

Uurimisprobleemide piires, kus õpetajate toel on õpetajaid, saavad aktiivsed aktiivsed aktiivsed aktiivsed materjalid kokku puutuda.

Suur klass tõstab esile koostöö ja küsitluse

Lapsed suurtes klassides soovivad koostööd teha ja soovivad uurida. Õpetajad saavad toetada laste grupi planeerimist, piirkondlikku värbamist, pidevat vaatamist ja probleemivõrgu registreerimist ning saavutada aktiivsete, pidevate ja ühiste küsitluste käitumine, et rahuldada laste uudishimu ja päringu soovi. Õpetajad võivad esile tuua koostööalase uurimistöö hariduse. Näiteks lehtede teemas loonusime "värskete lehtede säilitamise kohta" uurimiskeskkonna. Sein on väikelaste uurimise rekord. Nurga all on eksperimentaalne väli. Noor laps registreerib katseprotsessi ja eksperimentaalseid tulemusi ning sorteerib järeldused.

Õpetajad peaksid pöörama tähelepanu mängukeskkonna juhtimisele ja koostööle ning proovima klassiruumi teemasid ja laste huvisid ühendada, et arendada välja klassipõhine koostöö mänguruum. Näiteks Kiki stuudio valmistab mängu mänguruumi peategelast Kiki; väike puidutööstus on poiste mängu peamine positsioon; filiaali loominguline tuppa meelitab palju loomingulisi ja loomingulisi lapsi; toru teema saal, lapsed Me kasutame uurimuslikke loomingulisi mänge erinevate pikkuste, paksuste ja kõvade ja pehmete torude abil, et tunda erinevate torude omadusi ja kasutusviise. 1.jpg