DN-Attention Proper Step-stool kasutamine

- Nov 21, 2017-

Suurendage ohutust

On tõestatud, et värsked värvid ja dekoratsioonid on väikeste laste stimuleerimiseks ja on kahtlemata täiskasvanud lastehoiu kogemuste oluline aspekt. Päevakajutuste ruumide kaunistamine on siiski tihti hõivatud lastehoiuteenuse pakkuja jaoks mõeldamatu. Igal lapsehoidjal, olenemata suurusest, peaks olema hooldajale spetsiaalne samm väljaanne, et riputada dekoratsioonid ja jõuda mitmesuguste esemeteni.

Nõuete analüüs

Igal aastal tegeleb West Bend töötajate klientidega tuhandete töötajate hüvitiste ja vastutuse nõuete eest. Aasta ja aasta kõige levinumad vigastused on seotud libisemiste, reisi ja kukkumistega. image.png Tegelikult oli 66% 50 kõige kulukama töötaja hüvitisnõuete eest lastehoiuteenuste eest alates 2007. aastast libisemise, reisi või sügisest vigastuse tagajärjel. Ja kaks esimest viiest olid lauast või toolist kukkumise tagajärjed ! Kallistes operatsioonides ja rehabilitatsioonides oleks olnud võimalik vältida rohkem kui 400 000 dollarit, kui oleks saadaval 20-astmeline väljaheide.

Mida otsida

Teil võib olla ülekoormatud kauplustes saadaval olevate sammuliste varraste ja redelite näiliselt piiramatud valikud. Leiad, et teie rajatise jaoks kõige sobivam redel sõltub mitmest muutujast. Kui palju kaalub kõige raskem inimene, kes redelit kasutab? Kui pikk on lühim inimene, kes võib redelit kasutada? Milline on suurim kõrgus, mida keegi võib proovida jõuda? Lisage oma kogu personali uue astme väljaheite ostmisele ja kaaluge kõigi arvamust. Veenduge, et valitud väljaheide on OSHA ja / või ANSI heaks kiidetud.

Ladustamine ja kasutamine

Ladder või sammulahus tuleks hoida turvaliselt ja lastele kättesaamatus kohas, kuid see peab olema ka töötajatele ligipääsetav ja mugav. Teil võib olla kõige ilusam samm väljaheites planeedil, kuid kui teie töötajad ei tea, kus see on ja kuidas see toimib, ei kavatse nad seda kasutada.

Selleks, et vältida selliseid katastroofe nagu eespool kirjeldatud lugu, ei tohiks laste läheduses asuvat sammu redelit kasutada . Laed ja muud raskesti ligipääsetavad kohad tuleks kaunistada ainult enne, kui lapsed jõuavad hommikuni või pärast lahkumist pärastlõunal. Sama kehtib ka muude redelit vajavate ülesannete kohta, näiteks lambipirni vahetamine või kella lähtestamine. Naptime pole õige aeg redelit kasutada.

Iga töötaja, kes on seisma toolil või laudal, tuleks viivitamatult tagasi lükata. Selgitage, et nende tegevused ei ohusta mitte ainult nende ohutust ja heaolu, vaid ka hooldatavate laste olukorda, seejärel näidake neile, kust leida kõige lähemal sammast väljaheide ja kuidas seda kasutada.