Flash mööbel plastikust virnastav kooli tool, millel on 57 cm istekoha kõrgus

Flash mööbel plastikust virnastav kooli tool, millel on 57 cm istekoha kõrgus

Laste plastitoolid Stackable Mängida ja õppida mööbli värvikas uus
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

  • Värvikad 4-osalised toolid - Koosneb punastest, kollastest, sinistest, rohelistest toolidest, see komplekt on teie lapsele atraktiivne ja lihtsam mängida või õppida. Igal toolil on valatud väljalaskega istmeosa, mis tagab loodusliku ja mugava ergonoomilise positsiooni ning siledad ümarad servad ohutuse tagamiseks. Üheosaline disain fade-resistant, kindel mittetoksiline PE plastist, see toolid ei lõhe, kiibi ega koor.

  • Stacking Design - Need suured ja stabiilsed toolid on ka salajase kujundusega, mis võimaldab teil kokku panna ükshaaval. Teie lapsed saavad seda ka ise teha, et välja õpetada oma võimeid. Kergekaaluline disain muudab lõbusaks väikesed, kes aitab puhastamisel aega tõsta. Sobib ruumi säästmiseks või transportimiseks!

  • Suur mahutavus - iga tugitooliga 176 jalga mahutavusega on tugevate jalgade nurk, mis vähendab kallutamist, mis muudab selle väga pikaks ajaks stabiilseks ja vastupidavaks. Seda toolid saab kasutada suupistete, hoonete, käsitöö ja õppimise jaoks. Täiuslik igas toas!

  • Ükski assamblee pole nõutav.

  • Suurus: 14 "X13" X20 "(LxWxH), istme kõrgus maapinnast: 10", istme laius: 10 ", istme selja kõrgus: 10", iga tooli kaalujõud:


Tooli suurus: 36x36x52 (H) cm

Tool NW: 1.75KGS


Hot Tags: flash mööbel plastist virnastav kooli tool 57 cm istme kõrgus, tootjad Hiina, tarnijad, tehas, odav
Tooli suurus: 36x36x52 (H) cm Eesistuja NW: 1.75KGS. Õppetooli õppetool .70 kg Staatiline koormusmaht. Kinnised kuni 10 tooli kõrgusele. Lihtne kaal. Disain.

Küsitlus

You Might Also Like