Mida ma peaksin ette valmistama perega telkimiseks

- Jun 11, 2018-

Mida ma peaksin ette valmistama perele telkimiseks?

1, joomine probleeme

Lühikese vahemaaga ristmikel, kui teil on teada, et on raskusi rehüdreerumisega, peaksite tooma piisavalt joogivett, umbes 2 liitrit inimese kohta päevas (kui te ei pea FB toitu tooma). Lähedal asuvad ristmed võivad võtta vett jõe vesipututest, jõgedest ja tiikidest teel, kuid peate jälgima saastatust. Näiteks on vee lähedal loomapidamatud loomad, loomakorjused, väljaheited ja muud saasteained. Kui vees on palju setteid, laske vees asuda rohkem kui 10 minutit. Piirkondades, kus on suur rohutirtsud, tuleks vett juhtida avatud või läbipaistvate mahutitena, nii et kui vett on leivas.

2. Süütamise probleem

Reisides veetage rohkem kui ühte tüüpi tuleallikat, näiteks: tulemasinaid (rohkem kui ühte tüüpi), vasteid ja tulekahju pooke. Parim on kummivarraste, gaasipaakide või kütusepaakide kandmine. Laagri tulekahju korral tuleb tähelepanu pöörata sellele, kas laager on tulekustutusala. Vastasel korral pole lisaks ellujäämisele vaja rikkumisi pidada. Enne tule valmistamist valmistage mõned kuivad peened küttepuud (väiksemad kui söögipulgad), asetage see kividega varustatud ahju põhjaga ja asetage sellele töötlemata küttepuud. Valgustage peente puidust ja puhuge see suuga, et puhtaks tule. . Kui sajab sajab või kui küttepuud on suhteliselt niisked, võib keskmisest kuiva puidu lõigata lahti ja tükeldada ja kasutada juhendina (seekord on vaja kasutada ka mahetteid või teisi tööriistu).

2. Kämpinguprobleemid

Otsige ohutud, kaitstud, kuivad ja tasased alad. Sel ajal peame tähelepanu pöörama ümbritsevale keskkonnale, näiteks sellele, kas kivi kivi kukub, kuidas on tuule suund, loomade pesad, tarud ja nii edasi. Püüa mitte laagris jõel. Kui ei ole kindlaks tehtud, et see on kuiv hooaeg, ei muutu veetase. Laagrid ei tohiks olla vee serva lähedal ja sääsk rohkem.

3. Loodusloodus

Reisi ajal valmistage külma õli, palsam, saflooriõli ja muid ravimeid. Lehised võivad tõhusalt takistada rohutirtsude, mao ja teiste olendite jalgade rünnakuid. Nutikate madude valmistamiseks võib kasutada madu ravimit.

4, toidulisandid

Pikaajalises piiriületuses on füüsiline koormus raskendatud, higistamine on ülemäärane ja keha on altid soola kaotusele, elektrolüütide tasakaalu puudumisele ja toitumisalasele puudujäägile, mis võib tõsiselt mõjutada füüsilist jõudu ja tervist ning mõnikord isegi ohtlikku. Seepärast on vaja korvata.