Mis tüüpi välimööbel näeb välja hea ja praktiline?

- May 28, 2018-

Jahe aias terrassil, millise välimööbli välja näeb hea ja praktiline?

Varasel suvel, kui perekond veedab suve ja koos perekonnaga jahutab lisaks aia terrassile lilli ja rohtu, parandab mugav mööbel ka elukvaliteeti ja toob kaasa hea enesetunde. olemine.

Hea välimusega ja praktiline välimööbel, kokkuklapitavad toolid, rotangattoolid, võrkkiiged, kiiged, sepistatud rauast või kivist lauad ja toolid ... kõik muudavad aias meeldiva koha elamiseks, olenemata sellest, kas see on väike kogukond kutsuvatest sõbrad või pereliige. Hume on kaunis maastik.

Ladison ja sellel õhtul suvel oleval õrnal tuul ei ole ilmastik veel kuum ja talumatu ning aia terrassil on meeldiv elu.

1 liiguta elutuba aeda

▲ Tõukate välistingimustega toolid, pluss kohvilaud, plaadimõõtejalatsid ja pehmed kotid, nii et keha on mugavad ja toetavad, asetatakse terrassilaua all, moodustades värskendava välimööbel, istudes lahedas või istuvas sõjas. on hea valik.

2 mugavad volditavad toolid

▲ kokkuklapitavad toolid hõlpsaks ladustamiseks ja liigutamiseks, riide ja puidust raami kombinatsioon on väga kerge, sobivam suvel kasutamiseks, varju puude all või terrassil, kõikjal lugeda raamatuid või väike nap on väga lõdvestunud.

3. nautige päikest lõunasööki

▲ Ilm on hea. Saate söögilaud teisaldada aias või terrassil. Lihtne väljas söögilaud ja toolid pakuvad perele söögitegemise mugavust. Pügipiirkonda pannes saate nautida päikesepaistet.

4 aeglane aeg kiiktool

▲ Kiigetooli saab pidada vaba aja veetmise esindajaks aias või terrassil. Pöördetool loob tagahoovi tagaseina nurgale, andes aiale rikkama meeleolu, istudes ja raputades õrnalt ja aeglaselt meeldivat aega sisehoovis.