Millised nõuanded väikeste ruumide korraldamiseks on?

- May 16, 2018-

Millised nõuanded väikeste ruumide korraldamiseks on?

1. Igaüks teab, et mööbel on ruumi asukohas. Nii et põrandapinna säästmiseks võime mööbli kattuda. Ja asetage mööbel nii palju kui võimalik seinale paigutades, samuti saab sisemisi nurki kasutada. Lisaks on mööblit võimalik kasutada mitmel viisil. Näiteks võib kohvilauda asendada lukuga.


2. Kui kõrgpõrandal on väike ruum, võime ehitada laevale, sest lauda saab kasutada mitte ainult magamistoa, vaid ka väikese elutuppa. Samal ajal, kui on kaldpind, saab seda kasutada ja kaldkatuse madalaimat punkti saab ka asjade asetamiseks kasutada.


3. Seina ei tohiks värvida liiga palju mustreid, liiga palju mustreid muudab inimeste visuaalse segaduse ruumi. Kui soovite kujundada tapeedid jooniste või teemantmustritega, suurendate inimeste visuaalset ruumi ja need lihtsad tapeedid rikastavad seinu.


4. Elutuba on meie majade jaoks oluline koht. Elutoa kaunistamise stiil, mööbli sisustus ja viimistlusvärv võivad peegeldada silmapaistvat omaniku isiksust ja maitset. Kui elutuba on kaunilt kujundatud, siis mitte ainult ei tee inimestel mugavust, vaid ka kogu ruumi kvaliteeti