Kasutage väljas lauad ja toolid kodus teile unikaalne vaba aja veetmise kogemus!

- Dec 10, 2020-

Tänapäeval muutuvad inimeste elud rikkamaks ja rikkamaks ning nad tahavad alati välja minna ja mängida, kui neil pole midagi teha. Erinevad scenic laigud on muutumas üha humaansemaks. Iga scenic kohapeal loob mõned väljas lauad ja toolid turistidele. Kui olete väsinud, saate istuda väljas ja nautida maastikku ja süüa maitsvat toitu. Seda võib kirjeldada kui ilusat. Kui kodus on väike õu, saame sisehoovi panna ka vabaajalauad ja toolid. Samuti on väga hea pere koguda õue ja vestelda. Täna, ma võtan teid õppida tüüpi väljas vabaaja lauad ja toolid. Need, kes ei mõista, peaksid kõvasti õppima.


Vastavalt erinevate materjalide väljas lauad ja toolid, saame jagada neid rotangist väljas vaba aja lauad ja toolid, alumiiniumsulamist väljas vaba aja lauad ja toolid, täispuidust vabaaja lauad ja toolid ja plastist väljas vabaaja lauad ja toolid. Rotangist vabaajalauad ja toolid saab jagada looduslikeks rotangist ja imitatsiooniga rotangist. Tooraine imitatsiooniga rotangist on orgaanilised ühendid nagu PE, PO, PP jne. Nendest orgaanilistest ühenditest valmistatud rotangist võib kesta kauem kui looduslikud rotangid ja sellel on paremad tuulekindlad, veekindlamad ja päikesekindlamad omadused kui looduslikel rotangist. Looduslik rotangist kipub crack kui seda kasutatakse pikka aega, ja see ei ole lihtne hooldada. Imitatsioon rotangist ei pea muretsema nende probleemide, ja see on lihtne hooldada ja parandada.


Toores materjal alumiiniumi sulamist väljas lauad ja toolid on alumiiniumi sulam. Vastavalt erinevate tootmisprotsesside, neid saab jagada ühe toru alumiiniumi sulamist väljas vabaaja lauad ja toolid, ja double toru alumiiniumi sulamist väljas vaba aja lauad ja toolid. Tänapäeval alumiiniumi sulamist lauad ja toolid on sagedamini kasutatakse väljas. Alumiiniumsulam on roheline ja keskkonnasõbralik. Materjale saab taaskasutada ja ei ole formaldehüüdi ja muid aineid. Lisaks alumiiniumi sulamist lauad ja toolid on pikk kasutusiga, mis on väga ökonoomne ja keskkonnasõbralik vabaaja laud ja tool toode.


1


Plastic väljas vabaaja lauad ja toolid on muutunud populaarsemaks viimastel aastatel. Plastlauad ja toolid on väga veekindlad ja plekk-vastupidavad. Paljud väljas toidu kioskites kasutada sellist väljas lauad ja toolid, mis on lihtne puhastada. Mõned sõbrad arvavad, et plastlauad ja toolid ei ole tugevad. Tegelikult plastist toolid on väga vastupidavad. Niikaua kui nad ei ole kahjustatud pahatahtlikult, komplekt väljas vabaaja lauad ja toolid saab kasutada aastaid. Kuid plast kipub kõvaks talvel, ja see tuleb vastu võtta sees maja öösel.