Kolme tüüpi ladustamise ostukorvi, lahendamiseks vannituba WC

- Oct 31, 2017-

Täna jagame teiega Kuidas lepitada "äritänav" pesuruum pesta piirkonnas!

Eeldus on, et kuiv oma vannituba on sõltumatu ja ruum on suurem.

Vastuvõtu [koputab tahvli] põhipunktid:

Igat liiki hoiustuskarpi, aitavad sorteerida, kõik kokku võetud on.

Kohandada iga kihi, et tagada maksimaalselt ära kasutada ruumi kõrgust.

Funktsionaalsete valdkondade on ilmne, nagu nägu, juuksed, suhu ja nii edasi, nii "äritänav" saab rohkem otstarbeka

Ladustamise infrastruktuuri tööriistad

Väike pood kava: pange hambahari, hambapasta, asendada Harjapea, hoida puhastamise mull jne. Kuna ostan palju raha pidevalt ning ma ühendage see üle siin.

initpintu_副本_副本.jpg

Nachuan vaba väli: panna mõned väikesed asjad, sageli kasutada väikesed käärid, nuga kulmude, huulepalsam, suru näomaski.

Väike värviline ladustamise kava: tsentraliseeritud säilitamine suur nahahooldustooted pakkimata.

Nachuan tasuta rühma: kasu kasti ei näe selgelt mis on sees, puudused ei ole selge, mis on sees. Kosmeetika, väikepakendite panin täidisega siin, kui sa minema uuesti leida reisida. Kaas on ka praktiline, korter paned maski, silmade mask mis.

SANADA külmik hoiustuskarpi: ladustamise kasti eeliseks et see eraldi ise ja parandada mugavuse ladustamise klassifikatsioon.

小图.jpg

Korraldab väike salvi, igapäevane dermatiit ja ekseem, aureomycin silmasalvi, suuõõne haavand pasta, huulepalsam, sääsk kleepida, Bondi, mõned narkootikumide salvi, main ja nina, sest ma Aastaringse allergilise riniidi. Ja silma tilgad, higistamisvastane kreemid, juuksed kreemid. Ha ha ha, TK väga tahavad habeme, nii et kui te lähete ostma, Jaapan mõju ainult öelda, kui te ei ole sündinud, nõudnud Kasahstani.

SANADA külmik kasti: ladustamise kasti eeliseks et kasti esiots on madal, mugav võtta asju sees pool ja kolp on suhteliselt kõrge, pane veidi suurem pudel ei lange.

Siin on mõned iga päev tüdrukud kasutavad tooted. Iga päev ma panen kabineti ukse diafragma alla sihtasutuse seeria ei ole mugav, ju. Siin on mõned lõbus rikkis varuvad kaupade, osta vidinaid. Seal on kõik Parfüümid ja näohooldus vahend Refa jne...

小图.jpg

Ei tee see liiga kõrge, sest see on lihtne kiirenemist pikk asju. Nii et nad on kõik ringi purgid, korter. Puuvill stick, lõikamist nuga (sisaldub ka kirka kombinatsioon kasti), igasugused suured purgid nahahooldustooted, beebi, meil kõigil on. Tänu suurtele mõõtmetele, nii et see ei vaja eraldi hoiustuskarpi, taustal kenasti rivis.

Igasuguste õendusabi komplektid, tüdrukud on rohkem kui 3 meik kotid, mis on väga normaalne. On saanud make-up, on eriline ärireis, seal on spetsiaalne sport ja seal on jätkuvalt uute liituda, sest ettevõtted tore saada meik kott, tahaksin öelda, järgmine kord saate saata midagi muud? Ma tõesti ei saa seda peatada!

Parim mängib hoiuruum peaks olema soovitav. Kuid mõned aasta ringi kasutamiseks ja ajutiselt ei saa visata, saab ainult Salvesta üles kuidas. Pane see ilus korvi. See on ilus ja korras.