Ajalugu kokkuklapitavad lauad ja toolid

- Dec 28, 2017-

Paljude sajandite jooksul on kokkuklapitavad toolid juba pikka aega peetud üheks kõige olulisemaks mööblitükiks ja sotsiaalse staatuse sümboliks. Vana tsivilisatsioonides pole kokkupandavad toolid mitte ainult inimestele istuda, vaid neid kasutatakse ka mitmesugustel ametlikel üritustel ja tseremooniatel. Kuigi aeg muutub pidevalt, libistatakse alati voldi sümbol.

Egiptuse kokkupandavad toolid koos järgnevate Kreeka ja Étatsi (Itaalia iidse keskosaga ja lääneosa) kokkuklapitavate toolidega saadeti hiljem Rooma kokkupandavate tooli prototüübid. Rooma Vabariigi tsivilisatsiooni kohtades hakkasid sellakurulide toolid muutuma laialdaseks. Rooma "sellacurumis" ja lombardide "müüaplikatilisest" karolingia "faldistoriumist" leiame morfoloogilised muutused. Tooliga jalgade peale, mis on risti mõlemal pool tooli, minna otse ees toolile. Sellega rõhutatakse ristuva "X" struktuuri, mis näitab võimu sümbolit. Parim näide on Frankonide kuninga Dagoberti I asukoht. Enne renessanssi ilmnes kokkukäivate tooli tüpoloogia. Leiti, et 16. sajandi Sediadellaforbice juhatus (kääritaoline tool) pälvis faldistoriumi iseloomu. Kuid kaks peamist erinevust on: "chairofpetrarca" ja "misiaatnaglia" pärandavad "Saavonarola" ja "dantesca" ning nende toolide jalad ületatakse tooli külgedele. Barokkiperioodil ei kerkinud ristlõikega jalad sisaldavaid tooli, eriti Louis XIV-XVI aasta perioodil, X-kujulise tõrjutuse sümboliga. Napoleoni lahinguväljakoht "fauteuil" on etioloogiliselt tuletatud vanast prantsuse "faldestoelist" ja pärineb ladina "faldistoriumist".

Kokkupandavate toolide arendamine Kuna kokkuklapitav tool on muutunud populaarseks inimestele, on kujunenud vormide ja viimistletud asjad. Samuti, kuna kokkupandav tool ei sisalda juba liiga palju võimu ja väärikuse sümbolit, on see kaasa toonud ka uute funktsioonide ja uute kujunduste väljatöötamise. Üheksateistkümnenda sajandi lõpus olid kokkupandavad toolid utiitaarsete jaoks utilitaarsed kujundused ja eri tüüpi istmed olid saadaval erinevatel eesmärkidel. Kokkupandavate toolidel on pikk ajalugu sõjaliseks kasutuseks. Sellel peab olema selge kompaktsus ja tutvuma vastupidavate funktsioonidega. Kui see näitab esteetikat, on inimestel sellest mälestusi. Kuid seda pole kunagi ilusalt kujundatud. Vana prantsuse "faldestoel" nime Napoleoni tool fauteuil pärineb ladina "faldistoriumist", mis on endise hiilgava ja üllasema tähendusega voldiktoolise nime nimi ja juhatusel olev Napoleoni tool "fauteuil". Ja seal . Üle kümned tuhanded patendid maailmas on uudsed ideed kokkuklapitavate toolidest. Disainerid, leiutajad ja tavalised käsitöölised paigutavad oma energia istmete kujundusse

Teslin kokkupandavad lauad ja toolid

Teslin kokkupandavad lauad ja toolid

, See keskendub väga tooli kokkupööramisele, korrigeerimisele ja rahulolevusele, kuid mitte kõik massaažis toodetud toolid hõlmavad täpsemat disaini. Kokkupandavad ja kaasaskantavad tooted tõusevad ning tööstus toodab väikseid ja kergemaid osi, et teha pehme mööbli, mis sobiks kõikide ilmastiku- ja kliimatingimustega. Inimesed näevad laagris, rannas puhkevõimalusi, spordiüritusi jms voldiktoolid. See on juhatus, mis sobib kõigile harjumustele ja vajadustele. Kokkupandavaid toolid saab kasutada kooli saalides ja toolides ning kinodes ja teatrites ... Põhiisiku loomise peamine eesmärk on lühike vaheaeg, mida saab kergesti volditud (ja paigutada). Kokkupandavad toolid on saanud mööbli lahutamatuks osaks. Kõige kaasaegsemad kokkupandavad toolid kujundati pärast ulatuslikku sotsiaalset uurimist ja tehnilisi arutelusid. Pärast industrialiseerimist (thonet) Saksa Bauhausi teooriaga hakkas 1965. aastal ja 75. aastal õitsema kokkukäivate tooli disain.