Säilitusraami klassifikatsioon

- Apr 18, 2018-

Säilitusraami klassifikatsioon

Riiulide kasutamine ei ole piiratud laia valikuga. Suurte ja väikeste riiulite varje saab näha kodus paikneva ruumi nurgas. Veelgi olulisem on see, et riiulitel pole mitte ainult häid salvestusfunktsioone, vaid ka ruumi kaunistamiseks. See on ka ülbus.

Seetõttu on väga oluline valida riidekapp, mis sobib kodukaunistamise stiiliks.

Köögiriiul

Nõudepesuvahend, riiul, puu-ja köögiviljakort, nugahoidja, riputatav korv, lõikelaua rack

Eelised: sobib kraanidele kõrgemal või kõrgemal kitsast kappist lauaasendisse, saab paigaldada, kuid sobib ka paigaldamiseks üle akna, puuduseks on see, et ei ole veesaldrikut.

Trolli mobiilne rack

Sobib köögiks, magamistuba, elutuba, rõdu jne. Kolmekohaline salongi hoidmine koos 360-kraadise vaba pöörlemissuunaga.

Eelised: vabad ja paindlikud hoidlad, väike jalajälg, kuhu otse minna, lihtsalt mitte liiga mugav. Väikelastega pered peaksid siiski tähelepanu pöörama fikseerimisele ja ohutusele.

Punch-tasuta köögiruum

Ei ole vaja puurida auke köögis ilma elektriõppeta

Eelised: disainipõhimõte on väga lihtne, üles- ja allapoole, kuni kõrguseks saab paigaldada 65-105 cm. Salve saab pesta otse, ilma kogu racki eemaldamata.

Vannitubade nurgas asetatakse kitsas pikateraline rack

Eelised: Sepistatud riiulid on vastupidavamad ja neljaastmeline ladustamine on hämmastav. Asetage rätikud peal, kuivas käterätikud, teine näohooldus ja juuksehooldus, kolmanda kihi meik lõhnaõli, neljanda korruse korpuse hooldus ja asetage korvide alumises kihis föön, lokirull ja muud väikesed abivahendid, ja mõistlikult kasutage neid ruume, kuid näete ka pudeleid ja purki, tunnen end väga mugavana

Nailivaba dušširiiul

See küüntelaadur on kõrge väärtusega ja seda on lihtne paigaldada.

Eelised: Kandur on absoluutselt korrektne ja pole vaja muretseda pudeli dušigeeli kastmise pärast.

6.jpg