Ladustamine ei piirdu ainult kodu, see on vajalik ka auto, sa väärid seda auto ladustamise kasti

- Oct 21, 2020-

Igal nädalavahetusel, paljud autoomanikud võtavad oma pere reisida või puhkust, ja pane oma asjad auto või pagasiruumi suurte ja väikeste kottidega. See on lihtne juhtuda, ja pagasiruumi ja auto on sassis ja väga räpane.Oled sa mõelnud, kuidas neid selgelt organiseerida ja korda seada? Selleks, et vastata sellele küsimusele enamik ratturid, tutvustame uue artefakti kõigile. Kokkupandav hoiuraam on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest. See on magic ladustamise võimsus ja kiiresti aitab ratturid korraldada asju.


5 (2)See hoiukorv on õõnes disain ja saab volditud kolme sekundiga, mis on mugav ladustamiseks ja on suure võimsusega. See on väga mugav kasutada ja tõhusalt säästab ruumi sees vedu.


Selle hoiukorvi materjal on keskkonnasõbralik ja valmistatud PP plastmaterjalist, mis on vastupidav tõmmale ja kõrgetele temperatuuridele. See ei ole lihtne olla märg ja hallitanud. Seda on lihtne puhastada. Tavalised plekid saab kiiresti eemaldada õrnalt hõõrudes rätikuga.


7


Kui nädalavahetusel tuleb, võtta pere ja sõpradega reisida koos, tuua auto ladustamise kasti raputades, ja pane asjad, mida vaja telkimine ladustamise kasti, nii et siseruum auto tundub suurem. Kui te lähete välja osta köögivilju, võite ka panna köögiviljad sees. Kodu ladustamine on ka võimalik, pane see magamistuba, pane harva asju, et teha kodus vaadata tidier.


Kuna seda saab kokku voltida, see võtab peaaegu mingit ruumi. Buying üks kodus või auto lihtne ladustamine on hea võimalus lahendada ruumi enamik ratturid. Oled sa põnevil?