Lihtne elu, õnnelik päev!

- Apr 29, 2020-

GG quot; Korrastage ümbritsev keskkond pisut mugavamaks, suurendage südametunnet iga päev, see on korraldamise ja vastuvõtmise põhiolemus. See lause usub, et kõik pole võõrad, pärinevad Jaapani kirjanikust" elukorraldusmaagia, mis paneb inimese"ti valutama ;. Magamistuba on mugav, olge lihtsalt hea tuju algus iga päev. Sorteerige välja ja võtke vastu kõige levinumaid toas olevaid igasuguseid kapipoodide sisustusega arke, kuid mõne väikese peremudeli maja ei pruugi meetodil palju kabinetti seada, kuidas see sorteerida ja vastu võtta? Täna peamiselt teiega turul olevate heade salvestusruumide jagamiseks loodan teid aidata!

timg

1 .Kasutatav aluspesu kasti vastuvõtmiseks

Aluspesu, aluspesu, sokid ja nii edasi väikesed rõivad, hoiustamine on väga mugav, ei võta palju ruumi. Iga kord, kui seda otsin, leian selle siiski üles, kuna see on suhteliselt väike, mida pole aga kerge leida. Mõnikord pean selle leidmiseks kulutama aega korrastatud kapide ümberkorraldamiseks.

See selge plastikust sahtel aitab teil neist probleemidest lahti saada. Selle abil saab nendesse liigitada aluspesu, sokid ja muud väikesed rõivatükid ning läbipaistev kujundus võib olla lühike, et saaksite hõlpsalt leida, mida soovite.

See võib ka salvestusruumi virnastada, võite kihtide kaupa kokku panna, ruumi tõhus kasutamine!

u=3405650345,252545258&fm=26&gp=0

2. Panipaigad voodi otsas

Mis saab siis, kui tahame voodist lamades näomaski haarata või lemmikajakirja lugeda, kuid ei taha&# 39 voodist välja tulla?

Kui selline voodikaupluse juht oleks ok, võite panna paar kosmeetikat, raamatu, väikese mänguasja, et oodata tavaliste aegade jooksul mõnda artiklit, kui soovite kaasa võtta, kui tahate kaasa võtta, saab voodil lamades mugavalt magada saada, väga mugav.

Erksavärviline värv võib siiski lisada mõne erksuse ka üksluise magamistoa jaoks. Neid hoiukappe saab mitte ainult magamistuppa panna, vaid hea võimalus on panna ka elutuppa.

IMG_1760

3.Määrdunud riiete hoiukorv

Riided lamavad alati ümber, see mõjutab teie kodu puhtust suurel määral. Määrdunud riided võivad mõjutada ka teie kodu õhku. Määrdunud riiete korv, mida nüüd nimetatakse ka määrdunud riiete korviks. Seda saab kasutada mitte ainult määrdunud riiete hoidmiseks, vaid ka majapidamises kasutatavate esemete, näiteks mänguasjade, raamatute, ajalehtede ja mitmesuguste muude esemete hoidmiseks.

u=3218441990,2129961506&fm=15&gp=0

3. plastist hoidik

Kodukamin saab ühe nutikama disainimismeetodi, näiteks selleks, et avatud režiim tekitaks erineva sügavuse vastavalt eri artiklile, nimelt raami kuvamiseks, saaks vastu võtta äratuskella, ooterežiimi tekki ja kollektsiooni kuuluvaid esemeid; Lisaks piisavale kõrgusele pakub seda tüüpi hoiuraami sügavus ka suurte objektide jaoks lisaruumi.

5af834adN157b9d51_看图王

Ülaltoodud on 3 magamistuba, mida ma jagan, et saaksin riiulit endale kantavate asjade ostmiseks, kui need head tooted ei peaks muretsema, et kodus ruumi ei jää enam piisavalt, minge kiiresti pakki!