Välimööbli hooldus- ja hooldusalased teadmised

- Apr 20, 2020-

Välimööblit tuleb kasutada ja paigutada välitingimustes pikka aega, nii et see peab säilitama hea hoolduse ja hoolduse, et kaitsta välimööblit ja tagada pikaajaline kasutamine. Hea hooldus ja hooldus võib tõhusalt pikendada välimööbli kasutusiga.


Erinevad välikodud on erinevad hooldusmeetodid. Siin on mõned klassifikaatorid kõige sagedamini kasutatavad hooldusmeetodid väljas mööbel turul:


Rotangist mööbel

Rotangist lauad ja toolid või recliners on suhteliselt kerge ja lihtne liikuda, nii et saate kasutada vett ja pesuvahendit, kui puhastamine need lauad ja toolid. Et puhastada tolmu rotangist mööbel, lisaks õrnalt pühkides kaltsuga, mida saab kasutada ka tolmuimeja. Kui kasutate rotangist mööbel tavalisel ajal, pöörama tähelepanu liides rotangist kudumine, proovige mitte paljastada suu rotangist, muidu on see kergesti painutatud ja deformeerunud.


Varikatus

Päikesevarjutooteid toetavad peamiselt rauast torud ja alumiiniumtorud. Paigaldamise ajal tuleb olla ettevaatlik, et neid ettevaatlikult käsitseda, et vältida liigsest kohalikust stressist tingitud muhke või kahjustusi. Samal ajal, kuigi varikatused ja päikesevarjud on mõeldud väljas päikesevarju ja vaba aja veetmiseks, ei ole nad tegelikult harjunud varjama tuule ja vihma eest. Seetõttu tuleks neid vältida tuuliste ja vihmaste ilmadega. Kui ülemisel lapil on vesi, tuleb see õigeaegselt eemaldada, et vältida vihmavarju aluse kahjustumist pikaajalise stressi tõttu.

                   

5

Plastlauad ja -toolid

Vabaajalauad ja toolid, mis kasutavad plastmaterjale, tuleb asetada võimalikult tugevale pinnasele või rohule, et vältida värisemist ja kallutamist. Puhastamine plastist lauad ja toolid on väga lihtne, lihtsalt pühkida neid tavaliste detergentide ja loputada neid veega. Aga plastist lauad ja toolid peavad vältima kokkupuudet, muidu tekib värvimuutus, purunemine ja muud probleemid.

6

                    


Rotangist mööbel

Rotangist valmistatud välimööbel on valmistatud polüestervaigist. Kõrge temperatuur põhjustab rotangist pehmendada, mis põhjustab rotangist mööbel deformeerunud ja kasutuskõlbmatuks. Seetõttu, kui kasutate rotangist mööbel, on vaja vältida päikese käes, vaid ka vältida mõju kõvad esemed mõjutavad välimust.

6

Alumiiniumisulamist välimööbel

Kui plekid ilmuvad pinnale, siis pühkige puhta veega, ärge kasutage kontsentreeritud hapet või leeliselist puhastusvahendit.

91gv9v4vNiL._SL1500_