Kohviku kujundus

- Jun 15, 2018-

Kohviku kujundus

Esiteks, üldine disaini stiil kohvikus

Kohvipoegade kujundus peaks olema kliendile orienteeritud. Kuigi iga kaupluse disain sõltub kaupluse piirangutest, on järgitud mõningaid põhireegleid. Näiteks peaks kohvipoeg pilt kajastama kohviku teenindust, mugavust ja maitsvat toitu. Sellised tegurid nagu kohvipoodide disain, teenindusstandardid, puhtus, toodete kvaliteet ja sõbralik ja sõbralik personal võivad kõik näidata kohvipoisi pilti klientidele. Disainis peaks kohvipood olema integreeritud esialgsesse hoones, hävitamata hoone originaalset disaini. Uue poodi avamisel võite kasutada digikaamerat, et pildistada poe sisekujundust ja ümbritsevat keskkonda, edastada pilte disainistuudiole, paluda disaineril disaini aidata ja seejärel minna ehitusmeeskonnale vastavalt disainiplaan kohvi ja esialgse keskkonna segunemise tagamiseks.

Teiseks, fassaadi ja märkide disain

Lisaks kohvipoodide kaunistamise poodide põhilisele rollile saab see suunata inimeste tähelepanu ja muuta inimesed huvituma kohvipoest. Kohvipoegade kujundamisel on oluliseks osaks uksepankade disain. Seadke poe uks poe keskele, vasakule või paremale, olenevalt konkreetsetest asjaoludest, näiteks reisijate vooluhulgast ja kohvipoest. Üldiselt võivad suuremad kohvipoed asetada oma kauplused keskusesse ning kohas ei ole kohapeal väikeste kohvikute sisse- ja väljapääsu asetamist. Kuna pood on väike, kui pood asub kesklinnas, mõjuta see otseselt kaupluses tegelikult kasutatavat ala ja klientide vaba ringlust. Üldiselt on väikeste kohvikute sisse- ja väljapääsuuksed paremad vasakul või paremal küljel. Sisetaldkonna tekstidisain keskendub üha sagedamini kohvikutele ning on tekkinud loosungite ja numbritega mõned kunsti-, kolmemõõtmelised ja reklaamilinkid.

Kolmandaks kasutage täielikult erinevaid värve

Praegu on kohvi nõudmine endiselt väga suur. Kui soovite kasutada kohvipoest, on üksikasjad, mida peate renoveerimise ajal tähelepanu pöörama, endiselt üsna palju. Põhiline toon on lilla ja paigutus on gorgeous ja üllas. Kollasega on kokkulepe pehme. Peaaegu sinine, on kokkulepe ettearvamatu; tumedate toonidega näib, et kujundus on heldelt ja puhas; valge kui toon, paigutus tundub elutu; Punane on aluseks, rajatis on soe. Värvi kasutamine pole üks, vaid põhjalik.

Neljandaks on kohvipoegade kujundamisel ja kaunistamisel hädavajalik luua õhkkond.

Tegelikult jõuavad kohvikud kätte paljud inimesed ja enamik neist ei ole kiirelt, vaid pigem leida häid sõpru tulema ja rääkima ja vahetama. Loomulikult, kui poes saab teha head kohvi, oleks parem, nii et kohvipoodide kujundus. Kaunistuseks tuleb tähelepanu pöörata, et oleks võimalik luua mugav, lõdvestunud, elegantne, romantiline õhkkond, nagu mõned muudatused seina või paar õli maalid või peen kaunistamine võib luua hea atmosfääri. Seepärast on kliendil väga oluline tunda atmosfääri kohviku kaunistamisel.