Kuidas valida söögituba?

- Mar 26, 2018-

Kuidas valida söögituba?

Esiteks söögitoa suurus

Sõltumata sellest, kas tegemist on spetsialiseeritud restoraniga või restorani funktsiooniga, peate esmalt määrama söögitoa suuruse.

1. Ruut on piisavalt suur, seal on sõltumatu restoran, saate valida ruumi sobiva veetmisega.

2. Ruumi on piiratud ja dinerite arv on ebakindel. Võite valida ülestõmmatava laua. Teil ei ole vaja osta suurt söögilaud, mis asetaks aastaks ainukestele suurtele õhtusöögile.

Teiseks, materjal ja suurus

1.Töölauad ja toolid saab jagada teraseks, karastatud klaasist, marmorist, täispuidust, metallist jms. Soovitatav on valida lauad ja toolid koos jalgade või jalgadega, mis on valmistatud täispuidust või terastorust. Sellised jalad ja jalad on kaalukamad kui muud materjalid.

Kolmandaks, disainimeetod

1.Dinette saab liigitada kokku kokkuvolditavateks, kokkupandavateks, jagatud dinettideks ja üheosalisteks dinettideks vastavalt projekteerimismeetodile.

2. On väidetud, et väikesed perekonnad saavad valida kokkupandavad söögilauad ja toolid, kui ruum on suhteliselt väike, mis on rohkem ruumi kokkuhoiuks; kui perekonna suurus on suhteliselt suur, võivad nad valida ka mitte kokkupandavad ja suhteliselt rasked dinettid, mis on tervikuna rohkem kooskõlastatud.