Kuidas plasti paremini kasutada

- Sep 29, 2018-

Kuidas plasti paremini kasutada

  1. Keskkonnategurid. Plastkäibes kasti suletud keskkonnas, näiteks töökodades, ladudes, supermarketites ja mujal, proovida suletud keskkonnas kasutada, et vältida avatud ladustamist nii palju kui võimalik päikese käes, tuul puhub, vihma, sest sellised asjaolud , vähendab plastkasti kasutamist.

    2. Inimtegurid. Plastkarbi mittehoolitsemise protsessi, ladestumise, korrapärase lagunemise või vägivalla tegeliku kasutamise korral lühendatakse plastist käibe kasti eluiga.

3. Kvaliteedikõik. Kui plastist käibe kasti kvaliteedi ostmine ei jõua, lühendatakse elu kasutusala, siin on kvaliteet peamiselt seotud kahe aspekti materjalide ja struktuuriga, näiteks kas uus PP materjal on valmistatud, disainistruktuur on mõistlik , ebamõistlik struktuuride kavandamine, mõju kandevõimele, kui esineb kvaliteediprobleeme, ei ole kasutusiga garanteeritud.

4. Kasutage meetodit. Meetodi sobimatu kasutamine vähendab ka plastikust käibekasti eluiga, näiteks saab panna vaid 10 kg raskesse plastist käibekasti, peate panema 30 kg raskuseid asju, et kahel korral ei pruugi probleemid olla, varem lühendatakse tööiga, plastist käibe kasti ja inimesi ei saa kasutada pikaajaliseks ülekoormuseks.