Kuidas valmistuda telkimiseks

- Oct 26, 2018-

Kuidas valmistuda telkimiseks?

1, joogiprobleemid

Kui te teate, et teil on raskusi rehüdreerimisega, peate lühikeste ristumiste korral tooma piisava joogivee, umbes 2 liitrit inimese kohta päevas (kui te ei pea sööma sööma). Pikkade vahemaade kaudu võib veest jõgede vesikondadest, jõgedest ja tiikidest vedada, kuid sa pead jälgima reostust. Näiteks on vee, loomakorjuste, väljaheite ja muude saasteainete läheduses mehitamata loomi. Kui vees on palju setteid, laske veel settida rohkem kui 10 minutit. Suure rohutirtsuga piirkondades tuleb veega tõmmata kasutada avatud või läbipaistvaid konteinereid, nii et kui vees on mingit leechi.

2. Süütamise probleem

Reisi ajal kandke rohkem kui ühte tüüpi tulekahjuallikat, näiteks: tulemasinaid (rohkem kui üht tüüpi), vasteid ja tulekahju potte. Kõige parem on kaasas kämpingute, gaasimahutite või kütusepaakide vedu. Laagri tulekahju korral tuleb pöörata tähelepanu sellele, kas laager on tulekustutuspiirkond. Vastasel juhul ei ole vaja lisaks ellujäämisele eeskirju rikkuda. Enne tulekahju ettevalmistamist valmistage mõned kuivad peened küttepuud (väiksemad kui söögipulgad), asetage see kividega kuhjuva pliidi põhja ja asetage seejärel karkass küttepuud. Valgustage peen puit ja puhuge see suuga, et tulekahju puhuda. . Kui sajab või kui küttepuud on suhteliselt niisked, saab keskelt kuiva puitu avada ja tükeldada ning kasutada juhendina (seekord on vaja maskeid või muid tööriistu).

2. Telkimisprobleemid

Otsige ohutuid, kaitstud, kuivad ja lamedad alad. Sel ajal peame pöörama tähelepanu ümbritsevale keskkonnale, näiteks sellele, kas kivi on langev kivi, kuidas tuule suund, seal on loomapesad, tarud ja nii edasi. Püüa mitte laagris jõe ääres. Kui ei ole kindlaks tehtud, et see on kuiv hooaeg, ei muutu vee tase. Laagrid ei tohiks olla vee serva lähedal ja on rohkem sääski.

3. Wildlife

Sõitmisel valmistage jahtunud õli, palsam, saflooriõli ja muud ravimid. Säärised võivad tõhusalt ära hoida rohutirtsud, maod ja muud olendid jalgade rünnamisest. Mao raviks võib valmistada mürgiseid maod.

4, toidulisandid

Pikaajalises põgenemises on füüsiline pingutus raske, higistamine on ülemäärane ja keha kaldub soola kadumisele, elektrolüütide tasakaalustamatusele ja toitumispuudustele, mis võivad tõsiselt mõjutada füüsilist jõudu ja tervist ning mõnikord isegi ohtlikke. Seetõttu on vaja kokku panna.