Kuidas valida välimööblit

- Dec 05, 2020-

Metropoli raudbetoonist džunglis on meil raske näha aedu ja haljasalasid. Ühe aakri aia südames hoidmiseks on kodukujunduse ringkond pidanud" katuseterrass" kui" uus tagaaias" linnas. Jõukas linnas muudetakse katus GG-ks; taevaaed" või&"taevane köögiviljaaed GG". Välimööblist on saanud ideaalne sobivus taevaaeda,


1. Otsustage stiil ja materjal vastavalt paigutusele


Kas teie välipiirkonnas on vihmavarjusid? Kas mööbel tuleks asetada pehmele murule või kõvale pinnale? Pidage meeles, et kui olete murupõrandal, ärge kunagi kasutage korgiga raamiga mööblit. Kork neelab niiskust ja kahjustab raami. Otsese päikesevalguse korral on kõige parem kasutada päikesevarju. Otsene päikesevalgus on kahjulik mööblile ja inimese nahale.

1607157673(1)


2. Materjal on olulisem kui välimus


Välimööbli materjal on väga oluline, see määrab edaspidise hoolduse, nii et ärge vaadake ostmisel ainult välimust. Alumiiniumist ja plastikust puitu on kõige lihtsam hoolitseda, samas kui toor rotangist või puidust valmistatud mööbel vajab regulaarset hooldust.


3. Funktsioon on trend


Pange väikesele terrassile mõned plastikust puidust toolid. Neid saab kasutada toolidena ning ajutiste toitude ja jookidena. Kui neid ei kasutata, saab neid kasutada ka lillealustena. Plastist puidust lauad ja toolid täidavad sama funktsiooni. Need sobivad kõige paremini külaliste olemasolul ja säästavad ruumi, kui neid ei kasutata. Mõnel pingil on ka all hoiuruum, mida saab pärast suve siseruumidesse tagasi kolida.


4. Värvide sobitamine on võti


Värvikombinatsiooni saab määrata vastavalt väliskeskkonnale. Kui ümbritsev ala on peamiselt rohelised taimed, on triipude ja lillemustriga kangad head valikud. Kui lilli on palju, siis võite valida neutraalse värvi, näiteks beeži, helesinise, halli jne.


Päikeselõhn on tuules niiske,


Avar ja mugav lamamistool,


Klaas kihisevat kuldset šampanjat,


Ideaalne terrassipidu,


Kohting õues ja päikesepaiste.