Kuidas valida välimööbel?

- May 23, 2018-

Kuidas valida välimööbel?

Õues näeb välja väga mugav ja pole midagi meeldivamat kui leiba päikest. Välimööbli ostmine aitab teil muuta ja teie väliterrass muutub külalislahke keskkonda, lõõgastav, lõbus ja lõbus koht. Õige välimööbli valimine sõltub teie maja välistingimustest, nii et kaaluge järgmisi nelja tegureid enne ostu sooritamist.

Ilm

Lõuna-Hiinas kevadel, niiskes keskkonnas, soovid vältida täitematerjalide täitmist, mida pole kerge puhastada, kuna need võivad kiiresti purustuda. Kui teie tagahoov on tugeva suvepea suhtes kalduv, vali kindlasti kindel tükk, mida ei pääse ümber või mida saab kergesti kinnitada. Piiranguteta vihmavari võib kiiresti muutuda varjunimeks.

Suvi on kõikjal erinev. Mõned kohad on kuivad soojus ja tuul; teised saavad niiskust ja õhku. Suvekliima võib oluliselt mõjutada välimööbli tüüpi, mis sobib kõige paremini teie piirkonnas.

proportsioon

Väikest kohviaega poleks pooleksakrilise õue jaoks piisav ning väike siseõue ületaks terve teekatte ja siseõu. Enne jalgade väljavõtmist muudab teie ostupiiri teie välistingimustes ruumi suurus hea mõte. Võtke seda koos teiega, et mõõta, võib-olla ka mõnda mööblit, sest see on lihtne mõõta ja deformeeruda oma ruumis. Mõelge, kui palju istmeid ja lauas oma kodu saab endale lubada. Kui teie õue on sulgpallimäng või jalgpalli mängimine, on teil vaja palju ruumi. Kui teie õue on suur, kaaluge mitmete väiksemate alade seadistamist vestluse jaoks, mitte ühe ruumi suurt välimööbli seadmist.

harjumus

Kui soovite igal nädalal ringi veeta ja aeda ringi aeda, siis võite mõelda rohkem ja investeerida rohkem hea aiamööbli jaoks. Nende vastuvõtuvööndi mugavus on alati nende vastuvõtmiseks valmis.

Säilitamine ja hooldus

Püha puhkus lõpeb ja teil on turvaline koht, kus hoida sisehoovis mööblit, kui vihm ja külm tulla. Kontrollige oma salvestusruumi, võite otsida ka unorthodoxi võimalusi lauade ja toolidena hoidmiseks või hooldamiseks, puhtast puidust kokkupandavast tooli sarja korrosioonivastase niiskuse töötlemiseks!