Kodune ladustamine muudab teid mugavamaks või tülikamaks

- Nov 21, 2020-

1. Õli, soola, kastme ja äädika maitsestamise ladustamine

Köögiõli, sool, kaste, äädikas ja erinevad maitseained tuleb korraldada ja ladustada, mis on täiesti õige. Nii paljud inimesed ostavad igasuguseid karbid või nagid mõtlemata. Vaatame järgmist ladustamismeetodit. See saavutab ainult ladustamise eesmärk, mis on säästa ruumi. Nagu esteetika ja kas see on mugav ja lihtne võtta, igaüks, kes on kasutanud seda teavad, et põhimõtteliselt pärast sööki, see tuleb ümber korraldada.

image


On ka palju inimesi, kes ostavad seda kahekihiline riiul, mis on mugavam salvestada kui eespool üks, ja ruum on suur, kuid see ei ole ilus.


Kuidas seda säilitada? Kõigepealt peame teadma, mis on ladustamise eesmärk? See võtab vähem ruumi, on lihtne võtta, ja on visuaalselt ilus. Las ma räägin vähemast või ruumi mittevõtmisest. Parim viis on seda seinale hoida. Ilmselgelt ei ole kumbagi eelmist kahte saavutatud. Mugav võtta on lihtne võtta ja panna, nii et me saame kasutada seinale paigaldatud meetod salvestada levinumaid maitseaineid, ja mõned sageli kasutatavad maitseained saab otse panna countertop, nagu toiduõli, sojakaste, äädikas, jne. Sel viisil ei ole see väga rahvarohke ja seda on lihtsam käsitseda.

image

Visuaalselt ilus ja värskendav, seda tuleb teha muutes kuju ja värvi maitseainekast või maitseained pudel. Ühtne maitsestus konteiner võib alati teha inimesed tunnevad paranenud visuaalselt.