Kokkupandavad piknikulauad

- Aug 23, 2018-

Kokkupandavad piknikulauad jäävad üheks parimaks viisiks kaasaegse elu mugavuse loomiseks looduses. Need lauad on ideaalseks telkimisvõimaluste väljasõitmiseks ja lõbusate kogemuste väljaselgitamiseks sama mugavusega, mida saate kodus. Asjaolu, et need on kokkupandavad, tähendab seda, et neid on kergesti volditud ja hõlpsalt transportida. Parimad kokkupandavad piknikulauad pole kunagi lihtsad sadade tootemarkide ja disainilahendustega seal. Mida on vaja kergekaalulist kokkupandavat piknikuplaani koos täiustatud funktsioonidega, nagu topsihoidjad ja lisatud seaded.

DN Furniture asutati 1999. aastal. DN-i tooted on imporditud ja Hiinas valmistatud komponentide kombinatsioon, mis tagab, et me jääme konkurentsivõimelise hinnaga tehnoloogia esirinnas.

DN on spetsialiseerunud välimööbli tootmisele, nagu piknikulaudade ja toolid, aia lauad ja toolid, lastelauad ja toolid jne. Kõik tooted, mis on toodetud DN-is 100% ulatuses, alates turu-uuringutest, ideede genereerimisest, disaini viimistlemisest, tööriistaetappidest kuni tootmiseni lõpptooteid. Üle 90% müügist pärineb väline turg, näiteks Jaapan, Euroopa, USA, Lähis-Ida, Lõuna-Aafrika, Lõuna-Ameerika, India jne.
DN keskendub alati kvaliteedile ja selle kvaliteet on rahvusvaheliselt hästi tunnustatud. DN on pühendunud pidevale tootmisele ja kvaliteedi parandamisele, et rahuldada klientide nõudmisi disaini, kvaliteedi ja hinnakujunduse osas. DN järgib ka ranged hankedirektiivid standardite tagamiseks töötingimuste, ohutuse ja tervisekaitse valdkonnas.