Laste raamaturiiuli kujundusideed

- Aug 26, 2020-

Lapsesüda on puhas ja veatu kristall maailmas, siiras, kuid soojaga. Võib-olla peate seda tunnet oma plaanis väljendama. Kas saate lisada laste riiulituppa riiulid? Kuidas seda kujundada? Jälgige koos minuga neid laste&nr 39 ruume ja leidke inspiratsiooni.


1. Täitke seinariiul

Selle seinariiuli eelis seisneb selle vormis, mis on täis nõgusaid ja kumeraid raamatuauke, mis koosnevad raamatukappidest ja akendest, mis muudab ruumi täieliku ärakasutamise põhjal kogu välimuse lõbusaks.


Kuigi seda tüüpi raamaturiiulid on kohandatud võimalus, ei pruugi sarnane kujundus olla nii kallis kui arvate. Seega, kui teie majas on alakasutatud nurk või ebamugav sein, peaksite rääkima puusepa või ehitustöölisega, et näha, kas saate neid ruume täiuslikult kasutada.2. Ruumi säästmiseks kasutage molbertit

Selline õhuke seinariiuli disain on kõige klassikalisem viis ruumi kokkuhoiuks ja samal ajal saate kuvada kogu raamatu kaane ja küljenduse.


See on hea disainiidee, mis võetakse kasutusele suureformaadiliste ja erksavärviliste laste' raamatutega. Kui raamaturiiulid on kujundatud madalamal tasemel, on lastel lihtne valida oma lemmikraamatud, kui nad tahavad lugeda.3. Väikeste kontoraamatute virnastamine

Nende õhukeste seinariiulite prototüüp on tegelikult poes olev vürtsiriiul, kuid samal ajal saab neid kasutada ka laste' raamatute kohana, mis on kujundatud ja tehtud armsateks raamaturiiuliteks. Esiraamatu raami sisse saab laduda kolm kuni neli sügavat raamatut.


Riputades need kahte ritta akna mõlemale küljele, tekib meeldiv sümmeetriline ja korrastatud väljapanek, samal ajal kui inimesed hindavad endiselt raamatu kaanekunsti.4. Eraldage loovus

GG "puu"&"; raamaturiiulil on sisuliselt väga lihtne kujundus ja loominguline lahknevus, mis teeb selle laste toa jaoks huvitava ja loomingulise väljenduse.


See on seina okste ääres rivistatud kolme peene riiuliga, moodustades koha väikestele raamatutele ja mänguasjadele. Loob väga huvitava visuaalse illusiooni.


Kui te ei saa seina seinamaalingut kombineerida ja kasutada, saate luua sarnase renderduse suure tapeedi ja mõne õhukese hõljuva riiuliga, et teie disain saaks integreerida üldruumi.5. Kallutage nurga all

Selles toas on kuubiku riiul riputatud nurga alla, luues omamoodi matemaatilise lõbu ja aidates muuta raamatu seinakunstiks, millel on hea visuaalse nihestuse tunne.


Laste tuba' on hea koht disaini kontseptsioonide ja loovuse lahknevuste katsetamiseks, nii et saate olla värvide ja kujundusega julgem. Proovige kaasata ümbritsevad lapsed disainiprotsessi, et muuta teie disain süütumaks.6. Voodipinna ärakasutamine

Selles magamistoas on salongivoodi kohandatud valik, kuid raamatu riiul on selle kujunduse tunnusjoon, mis on hea idee. Ükskõik, kas see asub uksel või voodil, võib kõrge raamaturiiul maksimeerida väikeses toas raisatud vertikaalse ruumi kasutamist.


Kui tuba on mõeldud vanematele lastele, veenduge, et raamaturiiulitesse ja voodisse pääseksite redelitega, nagu siin, või valige väike kokkupandavate astmete komplekt.


Kui te ei soovi, et lapsed redelile astuksid, veenduge, et need kõrged raamaturiiulid oleksid mõeldud ainult igapäevaste esemete jaoks, näiteks klassikaliste raamatute kogud või tuleviku lugemiseks mõeldud päevikud, ja hoidke väikest valikut mujal asuvatest populaarseimatest raamatutest tuba.7. Suur ruumi kuvamine

Kui teil on suurem ruum, loob see raamatukogulaadne kujundus suurepärase lugemisnurga suuremasse ruumi. Kergesti ligipääsetav alumine raamaturiiul sobib ideaalselt laia avatud näoga raamatute kuvamiseks, samas kui ülemine traditsiooniline raamaturiiul pakub palju lisaruumi.


Vähem ruumi? Vahet pole. Seda kujundust saab endiselt kasutada väiksemas mahus. Kõrgete riiulite all on komplekt peeneid molberte. Lapsed saavad ikka ise valida ja paigutada. Kujunduse põhipunkt on see, et peate ette valmistama piisavalt mugavaid padju. Või polsterdatud oakotid, sest need saavad pärast raamatu võtmist mugavalt maas lugeda või puhata.8. Kogu kuvamine

Lihtsaid traditsioonilises stiilis raamatukappe saab elavdada laste toas' tagaseinal on värvikiht. Siin suurendab tumesinine valge raamatukapi sügavust, muutes esiküljel olevate mänguasjade ja raamatute värvid tõeliselt silma. Seda ideed sobib proovida rahustavate värvidega ruumis.Pehme sisustus on tänapäevaste siseruumide hing. Ainult hingeriigis elades saate olla täiesti rahulik.