Plastmööbli igapäevane hooldus ja puhastamine

- May 25, 2018-

Mõned šikk plastikust mööbel saavad ka muuta oma kodu unikaalseks, värvikamaks. Kuid ka plastikust mööblil on omaenda puudused ja vananemine. Seetõttu peame õppima järgmiste plastmööbli hooldusmeetodeid, et muuta mööbel vastupidavaks.


1, PVC mööbel on kergesti vananenud, karmid, saab kasutada ainult siseruumides, ei kehti välistingimustes. Vältige otsest päikesevalgust ning ahjude ja radiaatorite läheduses. Kui lõhenemist saab teha pärast seda, kui raua on kuum ja pehme, saab seda liimida ka banaaniveega ja PVC-ga liimitud liimi.


2, polüpropüleenmööbli valgus, õli, keemiliste lahustite hea jõudlus, kuid kõvadus on nõrk, peaks vältima kokkupõrkeid ja kriimustusi kõvade esemete kriimustuste korral, kui pragunemist saab parandada kuumsulatusmeetodiga, ei tohi liim olla kleepuv.


3, FRP mööbli tootlikkus on suurepärane, sobib kasutamiseks siseruumides ja väljas. See on pika elueaga ja vastupidav ja vastupidav, kuid kahju ei ole lihtne parandada. Seda saab parandada kruvide ja tihenditega. Kasutada vältimaks ülekoormamist ja juhuslikku purustamist ja kriimustamist.


4, plastmööblit võib pesta tavapärase pesuainega, olla ettevaatlik, et mitte puutuda kõva esemega, mitte harja metallist harjaga. Peske korralikult, päikesekaitsetooted võivad plastist mööblit sageli pikka aega kasutada.


5, kunstlik nahk, sünteetiline nahk, pehme nahkmööbel, kardetav kuumus, karda päikest, kardab külmumist, kardab õli, ei saa panna vannituppa, köögis kasutamiseks. Peaks puhastamiseks puhast pehmet lappi. Kui mustus on rasv, pühi see neutraalse pesuvahendiga niisutatud lapiga, pühkige see niiske lapiga ja kuivatage see kuiva lapiga. Katke mööbel kunstlikuks nahast või sünteetilistest nahkadest, nagu näiteks diivanakate või toolkatet. Kas pikendada kasutusiga.


6, plastikust vineeri mööbel, mis ei puutu otsese päikesevalguse vastu ning vastu kohalikule rõhule, kuumusele, et vältida spooni liigese laienemist, degummingut. Samuti vältige kohalikke klammerdusi, lõhede lõikamist. Pinna mööbli aluspind on enamasti puitkiudplaat, mida on lihtne laiendada ja eraldada niiskusega. Erilist tähelepanu tuleb pöörata veekindlale ja niiskuskindlusele. Aluspinnale, st spooni vastasküljel on võimalik lakkida 1 kuni 2 kihti. Kui spoonist leitakse, et see eemaldatakse selle substraadist, tuleb esmalt puhastada bensiini veega või ksüleeniga ja seejärel kleepida kleepainega. Pärast liimi kuivatamist sulgeb segu lakiga. Valge lateks ei ole veekindel ja seda ei tohiks kasutada plaatide kleepimiseks.

1.jpg http://www.dnoutdoor.com/plastic-table-and-chairs/plastic-tables/dn-heavy-duty-plastic-tables-for-sale-cheap.html