Laste õpetuslaud ja toolide ostmine

- Aug 14, 2018-

Plastikust lapsevankrite laua- ja tooliplaani disain ei peaks võtma arvesse lapse sisemist aktsepteerimist, vaid ka tagama, et lapsele ei kahjustataks laste tegelikke vajadusi ja ohutust. Siit me tuleme mõistma lasteaia õppetoolide ja -toolid:

1 võib lasteaia olla lapse teine kodu, nii et laud ja toolid on parimad armas, värv peaks olema erksav, kuid pöörata tähelepanu lauale ja toolidel ei tohi olla ägedat lõhna, ohutust ja keskkonnakaitset peab teha, ei saa olla lastele. Füüsiline tervis on kahjulik.

2, lasteaia lauad ja toolid asetatakse vastavalt õpetamise nõuetele, mitte liiga juhuslikult, et arvestada tegelikke vajadusi, näiteks valguse, heli ja nii edasi. Näiteks, kui kasutate tantsutreeninguid, peaks laud ja toolid olema paigutatud seina ümber, nii et ruum oleks avaram ja seda oleks lihtne kasutada; mängude rühmitamisel võivad tabelid ja toolid hõivata aktiivses ruumis nurka ning ruumi eraldavad tegevusraamatud või väike mänguasjakapid jms.

3, lasteaia laud ja toolid ostutähti:

1 Lasteaedade ja toolid materjalide ja töö, peame püüdma vältida klaasi, terase ja muude struktuurimaterjalide valikut, see on väga kahjulik lapsele.


2 Lasteaia lauad ja toolid, see on kõige parem reguleerimise funktsioon, liiga kõrge või liiga madal, mõjutab lapse arengut. Seetõttu saab lauale ja toole valida suurel määral.


Valitud on 3 värvi ja valikut, üldiselt puuvillast, hallist valget, parimat, punakasvärvi sinist helekollast või rohelist värvi, eelistatavalt matt. Heledad värvid, eriti multifilmid, kuid erksad värvid ja pilkupüüdev mustrid võivad lastel põnevat ja segadust tekitada.


4, multi-ruumi volditav sektsioonide paigutus

Mõned lasteaiad, kuna puudub fikseeritud magamistuba, vajavad aktiivsust ja magamistuba, võite panna kogu mööbli aktiivses ruumis nii palju kui võimalik poe avamiseks. Rohkem, et kajastada sündmuse ruumi paindlikkust. Laste vajaduste rahuldamiseks ja elamisruumi tegeliku kujunduse saamiseks lase lastel saada tõelisteks kapteniteks.