Meie ajalugu

DN Mööbel asutati aastal 1999. DN tooted on imporditud ja Hiinast valmistatud komponentide kombinatsioon, mis tagab, et jääme konkurentsivõimelise hinnaga tehnoloogia esirinnas.

Meie tehas

DN oli spetsialiseerunud välimööbli tootmisele nagu piknikulauad ja -toolid, aialauad ja -toolid, lastelauad ja -toolid jne. Kõik tooted on 100% toodetud DN-s alates turu-uuringutest, ideede genereerimisest, disaini viimistlemisest, tööriistade valmistamise etappidest kuni tootmiseni. lõpptoodetest. Enam kui 90% käibest toimub välisturgudest, nagu Jaapan, Euroopa, USA, Lähis-Ida, Lõuna-Aafrika, Lõuna-Ameerika, India jne.

DN keskendub alati kvaliteedile ja selle kvaliteet on rahvusvaheliselt hästi tunnustatud. DN on pühendunud pidevale tootmisele ja kvaliteedi parandamisele, et vastata klientide nõudmistele disaini, kvaliteedi ja hinnakujunduse osas. Samuti järgib DN rangeid hankedirektiive, et tagada standardid töötingimuste, ohutuse ja tervisekaitse valdkonnas.

Meie toode

Meie tooted hõlmavad järgmist:

1.Õues laud ja toolid
2.Kokkupandav laud ja toolid
3.Lastelaud ja toolid
4.Piknikulaud ja toolid
5.hoiukast
6.Parasoli alus
7.Pallet

Toote rakendus

Enamikku meie toodetest saab kasutada nii sise- kui ka välistingimustes. Telkimiseks või piknikule minnes võivad meie laud ja toolid olla parim valik. Kerge, kergesti kokkupandav ja selle saab auto pagasiruumi panna. Kui kasutate toodet kodus, sobib see ruumi säästmiseks suurepäraselt väikese korteri jaoks.

Meie tunnistus

未命名_副本_副本

Oleme alati seisukohal, et kogu meie ettevõtte edu on otseselt seotud meie pakutavate toodete kvaliteediga. Need vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele, nagu on sätestatud standardis ISO9001: 2008, BSCI juhistes ja meie ranges kvaliteedikontrollisüsteemis.

ISO 2020 中文.jpgISO- DN.jpg

11(001).jpg

Tootmisseadmed

Meil on kolm peamist tehnoloogiat:

-plastiline süst

-blo w vormimine

-süst

Masinat on kokku umbes 80tk.

Lisaks on meil oma kvaliteedikontrolli labor ja enne toodete turule toomist teeme testid.

Tootmisturg

Meie peamine turg on väline turg. Iga piirkonna protsent on umbes:
Aasia: 35%
Euroopa: 35%
Austraalia: 10%
Aafrika: 10%
Muud: 10%

Miks valida meid

Suhtume oma töösse kirglikult. Teie edu on meie edu. Soovime, et teie ettevõte areneks ja õitseks ning meie eesmärk on aidata teil viia oma ettevõte järgmisele tasemele. on hädavajalik, et üldine kujundus oleks korralikult vormistatud ja professionaalselt esitatud, et see teie jaoks kõige paremini esindaks.

Meie peamine eesmärk on aidata teil saavutada oma organisatsiooni jaoks seatud eesmärgid, nii et see jätkaks teie missiooni edendamist. Teie vajaduste arenedes aitame teil hea meelega neid vajadusi hinnata ja pakume teile ka teenuseid nende eesmärkide saavutamiseks.

Oleme juba üle 19 aasta suundunud disaini ja tootearenduse valdkonda. Viimase mitme aasta jooksul oleme loonud üle 100 toote ning õpime ja täiendame pidevalt oma oskusi. Tehnoloogia muutub. Meie ülesanne on jääda selle juurde, tahame jagada oma annet ja kirge selle vastu, mida me maailmaga teeme.